“Електронна книга скарг України” – це віртуальний місток між людьми, які мають проблеми і журналістами національних та регіональних ЗМІ, які шукають таких людей. Ми публікуємо ваші скарги!

Історія Електронної книги скарг України

Історія Електронної книги скарг України

2018-10-03

Створення анонімної книги скарг для чиновників

Створення анонімної книги скарг для чиновників

Тепер кожен урядовець, який думає, що може пролити світло на темряму може надіслати нам документи і бути впевненим, що про нього ніхто не дізнається. Навіть ми. За допомогою Книги скарг для чиновників під назовю “Чорнослив“. Подача скарг здійснюється завдяки анонімайзеру TOR.

2017-12-23

Новий підхід до розгляду скарг

Розуміємо, що більше ми розповідатимемо про скарги, що надходять – то більше шансів у людей вирішити проблему чи знайти журналіста. У форматі “Сторітелінг” щотижня розповідаємо про найцікавіші, найнахабніші історії із надіслані нам скарги.

2017-10-19

Поява на національному телеканалі

В жовтні нас запрошують до ранкового прайму телеканалу 1+1 в програму “Сніданок з 1+1”. Де на всю країну розповідаємо про наш проект. Після цього до нас щодня почали писати по 20-30 скарг. Нам доводиться звертатися до додаткових фрілансерів, щоб публікувати їх. Команда розширюється. Ми відчуваємо колосальну довіру та відповідальність.

2017-09-12

4 млн. українців дізналися про нас

На “Електронну книгу скарг України” завітало понад 4 000 000 українців. Ми опублікували понад 4 тисячі скарг.

2016-11-06

3 мільйони українців відвідало сайт

2015-2016 роки, це час коли до нас надходять десятки скарг. Перше залучення фрілансерів до публікації скарг. Сайт відвідало 3 мільйони українців.

2016-09-13

Створення книги скарг в Білій Церкві

Створення книги скарг в Білій Церкві

2016 рік для нас визначний також  у тому, що ми стоврили ще одну Книгу скарг – в Білій Церкві. Тепер білоцерівчани можуть скаржитися і вирішувати проблеми. В першу чергу знадобалися книга скарг регіональна – оскільки ми зрозуміли, що читати скарги місцевим жителям, значно цікавіше про місцеві проблеми. А також місцевими медіа набагато легше достукатися до місцевих чиновників.

2015-03-15

Соціальна активність

Споживач-листівка-читає

Допомогаємо українцям знати більше про права споживача. Разом із партнерами виготовляємо листівки “12 заповідей споживача” і безкоштовно роздаємо в Києві та Ужгороді. Великі ТРЦ відмовилися від співпраці, пояснивши це тим, що їм потрібно захищати не споживачів, а продавців.

2020-09-21

ЗМІНА ДИЗАЙНУ САЙТУ

ЗМІНА ДИЗАЙНУ САЙТУ

Ось такий мала вигляд перша “Електронна книга скарг України”. Ми тричі змінюватимемо дизайн, щоб дійти до оптимального рішення, яке ви бачите сьогодні. До речі, на розробку першого дизайну довелося брати кредит в банку. А розробники втюхали нам звичайний дешевий шаблон, представивши його найліпшим та сучасним рішенням. Можна сказати, це наша скарга 😉

2013-12-01

Налагодження співпраці із партнерами

Налагодження співпраці із партнерами

За рік ми звернулися у десятки організацій, щоб про нас дізналися. Ми налагодили співпрацю із відомим і потужним ресурсом Ukr.net, а також Meta.ua з якими і досі співпрацюємо. 80% ваших скарг потрапляють у ці всеукраїнські новинні-агрегатори. Тому скарги наших читачів читають як в регіонах так і в великих містах.  

2013-10-10

Зміна логотипу

kniga-skarg

З першим логотипом далеко не підеш. Тому ми розробили новий. Це лайк – тільки його альтер его, відзеркалення. Наш Друг Влад Прядченко незадовго після його створення таргічно помер. Ми 5 років не змінюємо логотип на знак пошани.

2013-10-01

ПЕРШИЙ ЛОГОТИП

ПЕРШИЙ ЛОГОТИП

Перший логотип у нас зберігся. Знайшли фото в інтернеті, дописали пару слів – і лого, на нашу думку, було готове. Дизайнер був конче необхідний. Але без лого існування якось теж було дивним.

2013-07-05

Перше інтерв’ю

Нашу роботу помічають в рідному краї засновника. Мукачівський телеканал робить сюжет, розповідаючи про наш проект на все Закарпаття. Скарг стає більше.

2012-12-23

Перший сюжет на телебаченні на основі скарги від читачів

Перший сюжет про меблевих аферистів вийшов через 4 місяці після створення проекту. Сюжет показали на телеканалі 2+2. Сьогодні це вже не рідкість. Наш портал читають журналісти і поява сюжетів на основі скарг відбуєваться регулярно на найрізноманітніших національних та регіональних телеканалах.

2012-09-12

Заснування проекту!

“Електронну книгу скарг України” заснував Ален Бобров. Родом з Ужгорода, який приїхав вчитися журналістиці до Києва в Інституті кіно і телебачення. Проходячи практику на різних телеканалах, він помітив, що скарги, які надходять журналістам та ведучим рідко коли читаються. Саме тому виникла ідея створити такий ресурс де не зважаючи на рейтинги, не зважаючи на проблему та час, скарги читачів будуть опубліковані, а їх читатимуть журналісти та громадські активісти з різних областей та видань!  

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!