сердита мережа“Зробіть, нарешті, wi-fi у громадському транспорті!”

Користувач мережі звертається із проханням покращити, нарешті, технології в країні та їхати у громадському транспорті в комфортних умовах. Чоловік запевняє, що наявний факт не є нормою для сучасної держави.

Ось що він пише:

“Багато людей проводять свій час в дорогах. Непрацюючий wi-fi в громадському транспорті (потягах, метро, автобусах) та відсутність стільникового св’язку на протязі всього напрямку руху – не повинно бути нормою для держави де інформаційні технології приносять вагомі внески у бюджет країни.

Я вважаю, що держава може покращити інформаційний розвиток, починаючи з розвитку доступу до інтернету у всіх видах транспорту. Якщо у великих містах 4G зв’язок нівелює відсутність wi-fi у транспорті, то у потягах дальнього сполучення це просто як сідаєш у машину часу і вертаєшся на 20 років назад. Інтернет – прирівняний ООН з базовими правами людини (як вода та електрика).

Тому пропоную створити державний орган по поширенню інтернет доступу у громадському транспорті (залізницях, метро та автомагістралях), який буде виконувати такі обов’зки:

• Інвентаризація покриття інтернетом та стільниковим зв’язком усіх транспортних шляхів (залізничні шляхи, автошляхи, літаки, метро).
• Розробка стандартів якості зв’язку на основі досвіду інших країн та спеціалістів з кращих інтернет провайдерів.
• Розробка законопроектів для регулювання роботи інтернету на мобільного зв’яку.
• Моніторинг якості інтернету на мобільного зв’яку на кожній ділянці.
• Підтримувати онлайн моніторинг роботи данного державного органу.” – публікує слова Антона “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!