сердита мережаЖЕК не може відремонтувати кришку люка: чекає, поки туди хтось провалиться!

Комунальна установа плює на звернення жителів та навіть не збирається ремонтувати кришку люка, який несе загрозу людям, що проходять по цій вулиці щодня. Люди скаржаться та побоюються, що одного дня туди може хтось просто провалитися і тільки тоді почнуть діяти. Дівчина, яка звернулась із цією проблемою має надію на її вирішення.

Вона пише:

Здравствуйте. Подскажите, куда обратиться, чтобы отремонтировали крышку люка. Уже около месяца находится в таком состоянии, а коммунальщики даже пальцем не шевелят. Сам материал крышки достаточно странный : как плотный пластик.

Если не заметить ,то легко можно провалиться. Изначально засунули ветки, чтобы люди видели, обходили, но, кто-то убрал. Потом поставили камень. Каждый день по этой улице ходят пожилые люди, дети бегают, ездят на велосипедах. Неужели начнут что-то предпринимать, только если кто-то провалиться!?” – публікує слова Вікторії “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!