сердита мережаЖахливі сільські та міжсільські дороги доводять до відчаю місцевих

Український житель просить владу посприяти проблемі розбитих доріг у сільській місцевості. Кожна яма на дорозі – крає серце місцевих, а тимчасового ремонту вистачає лише на кілька місяців. Автор звернення пропонує свій варіант вирішення цієї проблеми.

Ось що він пише:

“Наразі сільські та міжсільські дороги знаходяться в жахливому стані. Дороги всі в ямах, а ямковий ремонт вирішує проблему на декілька місяців. Наскільки мені відомо 1км асфальтованої дороги коштує близько 25 млн гривень, що є високою ціною в даний час, і я розумію що в селах проживає 1-2 тис чоловік і можливо фінансування таких доріг не на часі. Тому я хочу запропонувати вирішення проблеми, яке на мою думку, дасть змогу відновити дорогу в 10 раз дешевше. Як варіант пропоную робити дорогу в сільських та міжсільських сполучень з бруківки. Орієнтовна вартість 1м2 сертифікованої бруківки 200грн + робота 100-130грн = 330 грн м2. Ширина дорожнього полотна 7м.

Площа 1км дороги 7 000 м2. Вартість 1 км дороги з бруківки 7 000 * 330 = 2 310 000 грн. + Щебінь і відсів і поребрик. В сумі 1 км дороги не буде перевищувати 3 000 000 грн. Дорога з бруківки надійна і довговитривала. Має дуже красивий естетичний вигляд. Ремонт такої дороги можливий місцевий і не потребує спеціальної техніки. Тобто потрібна проста заміна плитчин. Виробників тротуарної плитки в Україні дуже багато, використовуються матеріали які є в Україні і не потрібно імпортувати. Тим самим можна підтримати власного виробника і отримати гарні українські села. Прошу владу розробити план фінансування сільських доріг з використанням бруківки.” – публікує слова Олексія “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!