сердита мережа“Запоминай меня лично и бойся!” – заявляє капітан поліції

Гучного розголосу та обурених коментарів людей набрало відео, в якому працівники поліції просто жахливим та неналежним чином спілкуються з українським громадянином.

Більше того, представники закону, без поважних для цього підстав, зупинили автомобіль, а сам водій поширив відео інциденту затримання в Інтернеті,  в надії покарати таких капітанів поліції.

Ось що він пише:

“Без доказательств, без фактических подтверждений, на одном голом подозрении что “машина когда-то была в ДТП, ржавая побитая” копы из Кирилловки решили задержать гражданина с семьей. При этом гонору нагнали столько, что хватило бы не на двух хамов, а на целое министерство!

“Запоминай и бойся!”, говорит капитан полиции Леонов Евгений Сергеевич… Бояться не будем, а запомнить таких козлов – мы запомним.” – так відгукнувся в “Електронну книгу скарг України” Олександр Куницький.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!