сердита мережаЗакон про азартні ігри: черговий “зашморг на шиї” українця для поповнення бюджету

Користувач мережі просить уряд переглянути законопроект про регулювання азартних ігор.

Скарга:

“Стосовно проекту “Закону про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” № 2285-д від 14.01.20 року. В проекті закону:
– треба вказати, що даний проект розроблено на виконання угоди з ЄС;
– не визначено термін “самообмежена особа”;
– потрібно виключити підтримку охорони здоров’я, спорту та культури (законність фонду підтримки – ???.Чи є подібні фонди у спиртової, лікеро-горілчаній, тютюнової промисловостях – ?);
– державна мова – це що – нова тенденція захисту державної мови (а якщо іноземець її та правила не розуміє?);
– забороняються в якості винагороди алкогольні напої, але не вказано про заборону вживання ігроками;
– банківська гарантія – сьогодні 5 000, а якщо завтра – 6 000 гривень (треба закривати заклад – ?);
– розмір плати за ліцензію в мінімальних заробітних платах сьогодні 5 000, а якщо завтра – 6 000 гривень (треба закривати заклад – ?);
– розширити монополію держави на деякі види грального бізнесу – наприклад на лотереї. “Державна монопольна модель працює в понад 20 країнах Європи, таких як Німеччина, Франція, Великобританія, Норвегія, Польща, Данія тощо. Як показує світовий досвід, державна монополія не є абсолютним злом, так само як і конкурентний ринок не завжди є умовою поповнення бюджету. Не виключено, що у сформованій ситуації в Україні монополія цілком може претендувати на вирішення всіх проблем галузі, зокрема і соціальних”;
– питання – як буде працювати закон у разі смерті Голови Уповноваженого органу?;
– є словосполучення “державою-агресором”, “державу-окупанта”, “збройну агресію”. Запитання – що в Україні вже припинена діяльність осіб резидентів іноземної (цієї) держави кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) резидентів (цієї) іноземної держави?;
– розміщення пунктів (статті 39 41 – ???);
– заборона діяльності у приміщеннях, що належать до житлового фонду. А в підвалі будинку ОСББ дозволено – ?;
– де фейс-контроль?;
– боротьба з лудоманією – ???;
– де гарантії виплат в онлайн системах?;
– де правила безпеки для закладів?;
– ідентифікація (верифікація) гравця. Для кого ця вимога?. Для Президента – він має право оглянути заклад. Для олігарха – “чічас” зачекайте. Чи стосуються вимоги до ідентифікація гравця до іноземних громадян?.
– відсутні права місцевих громад на надання дозволу на відкриття грального закладу та отримання долі (дивись Францію);
– в розділі ХII немає вимог про діяльність досі діючих азартних ігор в мережі Інтернет;
– як розуміти пункти 1 та 2, якщо немає нормативно-правових актів?;
– де відповідальність організаторів онлайн систем за втручання в комп’ютери гравців – наприклад автозавантаження “Парі матч” (exinariuminix – info)?

Головна “родзинка” проекту – “До участі в електронному аукціоні (для операторів лотерей – державної монополії ?) не допускаються компанії, зареєстровані в офшорній зоні, зонах та країнах, внесених FATF до переліку країн, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом”. І це через 8 років діяльності оператора державних лотерей “М.С.Л.” та інших. Куди ділись гроші гравців? Офлайн турнір чемпіонату світу з покеру – посередині між закладом загальної середньої освіти та спеціалізованим дитячим розважальним центром (на відстані 100 метрів до них) – Нью-Васюки відпочивають. Є ще дуже багато запитань до проекту закону.” – публікує слова Валерія Ускова “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!