сердита мережаЗафіксовано вдвічі більше нападів на людей: заборонити вигул собак без намордників та повідків

На сьогоднішній день, число нападів собак поповнюється з кожним днем. На жаль, агресивні тварини, що розгулюють без повідків у громадських місцях, можуть завдати серйозної шкоди дорослим, вже не кажучи про дітей. Автор скарги закликає заборонити такий небезпечний вигул собак та покарати тих, хто створює цю небезпеку.

Ось що вона пише:

“Вважаю доцільним заборонити вигул собак без намордників та повідків. Будь-яка собака, незалежно від того чи дресерована чи ні має бути у наморднику, адже невідомо що може спровокувати напад тварини. У парках, серед міста по вулицях дуже часто спостерігається вигул собак, які здатні завдати шкоди здоров’ю дорослій людині, а особливо дитині. Намордник на собаці захистить людину від укусів, а повідок не дасть накинутись.

А для дитини зменшується ризик отримати переляк, який може закінчитись заїканням, психічним розладом та іншим. До цього списку можна віднести всіх собак більших за розміров від такси. Дані порушення повинні нести покарання у вигляді штрафу у розмірі однієї мінімальної заробітньої плати. У разі порушення, штраф повинен збільшуватись як мінімум вдвічі.” – публікує слова Максима “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!