сердита мережа“За вашими словами – в лікарнях є все, але це брехня!” – лікарка звернулась до президента

У деяких лікарнях Києва, незважаючи на спалах коронавірусу, є дефіцит масок, дезрозчинів та апаратів ШВЛ, а медперсонал не може дістатися до роботи через обмежену кількість громадського транспорту, після введення карантину. Із таким зверненням до президента України та МОЗ звернулась лікар-реаніматолог зі столиці, підписана в мережі як Ніколь Скокова. Вона зазначила, що “працює на 5-6 тисяч у місяць”.

Ось її звернення:

“Ви ввели карантин. Ніхто не проти. Але дивіться, яка ситуація… Більша половина лікарів, усі санітарки і 80% медсестер (яких і так дефіцит) не зможуть приїхати на роботу, тому що вони живуть за межами столиці й не мають автомобіля, а їздити на таксі занадто дорого. Карантин для того, щоб підготувати медицину до можливого гіршого. За вашими словами, у лікарнях є все, ми всі готові, а по факту це брехня! З огляду на відсутність навіть мінімуму для індивідуального захисту, весь медичний персонал буде поголовно хворіти, що призведе до кадрового дефіциту. А пацієнти будуть “лікуватися” самостійно. Така ситуація спостерігається навіть у столичних медичних установах. “Я мовчу за периферію”. Пора подумати про медицину.”  -публікує слова Ніколь Скокової “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!