сердита мережаЗа рік Зеленський не виконав основні передвиборчі обіцянки – експерти

За рік президентської каденції Володимир Зеленський не виконав основні обіцянки, які він давав під час передвиборної кампанії. Відповідний аналіз підготували у Комітеті виборців України. КВУ нарахував лише дві виконаних обіцянки, які назвав дрібними і непринциповими.

Звернення:

“Вже давно не таємниця, що передвиборні обіцянки кандидатів у президенти, кандидатів у депутати усіх рівнів, кандидатів на сільських, селищних, міських голів не мають жодного сенсу, адже після отримання бажаної посади виконувати їх, як правило, ніхто не поспішає. Причина цього – у відсутності будь-якої юридичної відповідальності за ігнорування своїх обіцянок. Пропозиція: розробити законопроект, яким передбачити, що виборча програма оформлюється у вигляді договору чи іншого документа, який би мав юридичну силу.

В такому договорі кандидат прописує стадії виконання будь-якої своєї обіцянки. При порушенні строків виконання обіцянки чи певної її стадії будь-який виборець вправі подати до суду з вимогою відкликання такого депутата, сільського, селищного, міського голови чи Президента. Українці заслуговують на чесну владу. Ми не хочемо чекати роками до слідуючих виборів, ми вправі виганяти брехунів після першого тривожного дзвінка. ПОЛІТИЧНИЙ ПОПУЛІЗМ МАЄ ЗНИКНУТИ ЯК ЯВИЩЕ!” – публікує слова Вадима Тищенка  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!