сердита мережа“За 6 років усім набридла війна”: чому українські бійці досі гинуть, а влада замовчує

Шість років спротиву в російсько-українській війні. Саме 14 квітня, 2014 року, офіційно розпочалася Антитерористична операція на Донбасі. То ж що сьогодні робить влада для збереження життя українських бійців та території країни?

Звернення:

“Конфлікт не урегульовано, бо деякі умови Мінських угод не відповідають інтересам нашої Держави. Ось деякі компромісні ідеї (замість пунктів про особливий статус):
– Законодавче закріплення особливого статусу окремих регіонів Луганської та Донецької областей на деякий строк (на час відбудовування зруйнованих міст та селищ), з умовою розташування українських прикордонників на кордоні з Росією;
– Після – включення окремих регіонів Луганської та Донецької областей до політичної системи України: повернення Донецьку статусу адм. центру Донецької області, Луганську – Луганської, замість “народної млілції” створити Донецьке та Луганське управління Патрульної Поліції (подібно Київському управлінню у Києві, Харківському – у Харкові, Львівському – у Львові і т.д.), включення окремих регіонів Луганської та Донецької областей до програми децентралізації;
– інші пункти зберігаються.” – публікує слова Олега Красовського  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!