сердита мережа“Якби Зеленський хотів розвивати країну – пішов би до націоналістів, а не олігархів” – політик

Народний депутат і політик висловив свою думку з приводу новоспеченої влади та назвав, на його думку, помилки уряду у правлінні державою.

Ось його слова:

“Якщо Зеленський дійсно хотів змінювати Україну, то мав би до нас, націоналістів, прийти і сказати: “Давайте, хлопці, будемо змінювати!” Бо країну можна змінити тільки з тими, для кого не існує іншого авторитету, крім українського народу. Найбільшу помилку Зеленський зробив тоді, коли вирішив заручитися підтримкою олігархів. Зустрічі з тими, хто думає, як тільки пограбувати країну – це якнайменше дивні зустрічі (для того, хто хоче змінити країну). Я не вважаю, що сьогодні олігархи допомагають Україні. Вони зацікавлені у своїх власних фінансових справах, а не в розвитку країни. Хоча, якби вони були розумніші, то усвідомлювали б, що капіталізація країни – це капіталізація їхнього бізнесу, тож на цьому заробити можна більше.” – публікує слова Ігора Кривецького  “Електронна книга скарг України”.

"З Путіним треба говорити з позиції сили": Ігор Кривецький в Рандеву з Яніною Соколовою

Чи фінансували "Свободу" росіяни? Що робила Юлія Тимошенко у фешенебельному готельному комплексі в травні під час карантину? Чому Кошулинський програв вибори?Його обличчя не всім вам знайоме. Але він впливав на життя країни в історичний період під час Революції Гідності і після неї."Сірий кардинал" української політики. Ігор Кривецький – один з лідерів "Свободи" і основний її донор – у Рандеву з Яніною Соколовою.В Youtube: https://youtu.be/mXDuIt6l_uQ

Опубліковано Рандеву з Яніною Соколовою Субота, 23 травня 2020 р.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!