сердита мережаЯк вижити пенсіонеру, якщо у селах навіть відсутні магазини, аптеки та лікарні

Питання пенсійних виплат сьогодні є надзвичайно важливим, адже люди похилого віку змушені виживати на мізерні кошти. Окрім цього, у багатьох селах відсутні найважливіші структури для нормальної підтримки життєдіяльності. Наступна скарга саме про це.

Ось її зміст:

“Дуже прошу зробити мінімальну пенсію 3200 грн . Щоб вистачало на ліки, на хліб, а також потрібно купувати предмети особистої гігієни. Шановні, як зібрати із мінімальної пенсії 1600грн на причіп дров для опалювання будинку??? ДРОВА КОШТУЮТЬ АЖ 7000грн !!! Можливо Гончарук допоможе?

Чи хтось із депутатів віддасть для кожного пенсіонера на дрова по 10 грн?? А ЩОБ КУПУВАТИ ДРОВА, потрібно взяти кредит, БО ІНАКШЕ НЕ ЗІБРАТИ!!! При цьому, причіп дров ( приблизно 8 складометрів) коштує уже взятого із кредиту уже не 7000 грн..( а 11000-12000грн – враховуючи відсотки банку).

А ВЖЕ ПРО ОДЯГ ЗАСЬ І ГОВОРИТИ! Бо для пенсіонера уже не підйомно, змушені купувати на секонд- хенді. А щодо їжі потрібно забувати. По селах відсутні магазини, аптеки, а за лікарні нема що говорити….. Потрібно їхати до найближчого міста..а за проїзд також потрібно сплатити. Тому, шановні депутати, та міністри, пенсіонери прохають про допомогу на виживання” – публікує слова Вадима “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!