сердита мережаЯк годують наших захисників: “Панове військові міністри, а чи будете їсти ви таку їжу?” – скаржиться жінка

Стан української армії та загалом військовий стан країни чи не кожного дня пробуджує біль та тривогу у кожному із нас. Адже в тій ситуації, що склалася в країні, просто неможливо бути байдужими. Майже половину із того, що діється насправді нам не розповідають, а військові чиновники ухиляються від будь-яких відповідей. А що в цій ситуації відчувають самі матері наших захисників? Їх сини живуть не на радість батькам, а тягнуть на собі страшні речі і усе те, що влада не змогла вирішити.. З одним із таких тривожних листів звернулась жінка, яка благає справедливого та поважного ставлення до армії!

Ось що вона пише:

“Шановні! Звертаються до Вас матері синів військових, які з 2014 року захищали і захищають нашу Україну від путінських негідників і які на цей час залишилися нести службу за контрактом, щоб стати надійною опорою українському народу. Наше материнське серце крається від антисанітарії і приготування неякісної їжі в в/ч А0704 м. Васильків. Подивіться хто готує їм їжу? Якась бабуся з немитими руками та грязними нігтями подає їжу, крупи не миють, в кашах знаходять мишачі екскременти.

Їжу подають напівхолодну, а то і холодну у погано вимитих тарілках. Панове військові міністри, а чи будете їсти ви таку їжу? У військових розлади шлунку. Хто травить наших захисників? Чому і досі на скарги військових ніхто не реагує? Невже матері і волонтери повинні цим займатися? Оце ви так робите професійну армію? Будь ласка, наведіть лад в цій савдепівській частині. Надіїмось на Ваше поважне ставлення до синів України.” – такий відгук залишила до “Електронної книги скарг України” Ольга.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!