сердита мережаХотів як у Швейцарії: Офіс президента пояснив, чому Зеленський переїхав на державну дачу

Володимир Зеленський продав свій будинок і переїхав разом із родиною в державну дачу в Конча-Заспі, оскільки попереднє житло було неможливо забезпечити належною охороною. Про це розповів медійний антикризовий менеджер в Офісі президента Михайло Подоляк.

Ось його слова:

“Навколо житла президента України повинні бути периметри відсікання, щоб неможливо було проглядати вікна із сусідніх будинків – загалом багато процедурних обмежень. А там не можна було забезпечувати коридори охорони, коли президент виходив із дому. Незнайомі люди приїжджали до сусідів – охорона не могла їх перевірити. Тобто була ціла низка порушень вимог до охорони вищої посадової особи. Президент цілий рік прожив у своєму будинку, тому що не хотів виходити з образу простої людини. Він хотів, як у Швейцарії – президент сідає на велосипед і їде. Зеленський щиро вірив, що в Україні це теж може працювати.

Він не розумів, що Україна – інша країна. Країна конфліктна, країна постійного хайпу. Це не Швейцарія, де все тихо і спокійно. Раніше Зеленський стикався з хайпом, однак тільки медійним. Інше – зануритися в середовище, де велика кількість людей тебе ненавидить, хоча навіть не знає особисто. Зеленський хотів змінити ситуацію, показавши особистий приклад. Я, мовляв, буду такий, як ви, буду перебувати всередині суспільства. Але не можна перебувати всередині суспільства, яке налаштоване на те, щоб тебе ненавидіти. Це проблема нашого суспільства, його потрібно заспокоювати.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!