сердита мережаХочете витратити купу нервів та заплатити гроші за бруд? В пансіонаті “Фортеця” вам це забезпечать

Хочете заплатити не маленькі кошти за брудну кімнату та хамське відношення? В пансіонаті “Фортеця” вас забезпечать цьому в повній мірі, а гроші ні в якому разі не повернуть. Відвідувачка цього пансіонату просить приїхати туди та показати тей жах українцям.

Вона пише:

“Добрий день! Будь ласка, приїдьте в пансіонат Фортеця та перевірте весь цей жах на власні очі. Після дороги 19 год,ми чекали на заселення 6 год. Нас 4-х заселили в маленьку кімнату, де зсунули 3 ліжка і залишилося 40 см проходу. В кімнаті повно бруду. Після попередніх відпочиваючих не прибрали. Вид на смітник та відкритий люк. Валізи не було де поставити. Нам обіцяли дві 2-х місних кімнати,але власник Алексей взагалі неадекватний.

Він нам нахамив і сказав що ми його не цікавимо, тому що є інші які йому платять дорожче. Але ж ми оплатили йому за 10 днів таку ціну,яку він сам назвав! На другий ранок ми змушені були шукати інший пансіонат і заново все проплачувати,а гроші у Фортеці нам не повернули!!! Такого бруду і хамства ми ще ніколи не бачили!!! Дуже вас прошу заїхати в цей пансіонат!” – публікує слова Яни “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!