сердита мережаХлопець-сирота через власний будинок став безхатченком

На сьогоднішній день можливо навіть те, що власний будинок може зробити вас безхатченком! А найстрашніше у цій ситуації варто вважати байдуже ставлення влади. Ті, що сотні разів звертались за соціальною допомогою все одно вимушені жебракувати. І ця прикра історія одного українського хлопця, який став сиротою, не є виключенням.

Ось як він звертається:

“Доброго дня. Прошу вас допомогти мені в моїй дуже великій проблемі. Справа в тому що я в свої 21 рік став нажаль безхатченком. В мене є власний будинок де я прописаний, але там я не можу жити тому що дім в руйнівному стані та непридатний для життя. Я дуже багато куди звертався навіть до Президента але мої крики про допомогу ніхто не чує.

Я повна сирота так сталось що батьки дуже рано пішли з життя тому я залишився сам на сам з своїм лихом та всім просто начхати на долю й так покараних життям сиріт. Також в мене є рідний брат але в нього так склалось що він в місцях позбавлення волі. Тому надія та щира віра у вашу доброту чуйність та співчуття все-таки є .Я сподіваюсь що хоч ви не відвернетесь від й так нікому непотрібних дітей сиріт. Заздалегідь вам щире українське спасибі.” – такий тривожний лист залишив до “Електронної книги скарг України” Владислав.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!