сердита мережаХалатність швидкої допомоги коштує людського життя

Страх смерті – напевно не самий болючий у порівнянні з усвідомленням того, що не має можливості від неї врятуватись. Стан швидкої допомоги на сьогодні напевно і пропагує цю думку. Адже така відкрита халатність просто забирає у людей життя, позбавляючи шансу на виживання. Одну із історій розповіла дівчина, яка жахається сучасною медициною та вважає, що це просто ганебний стан.

Ось як вона звертається:

“Бригады скорой помощи города Винницы не работают вообще. Диспетчера не принимают вызовы. Бригаду вызвать не реально!!! Ничего не меняется, что в кабинетах на приеме у врача, что в каретах скорой помощи. Неужели человек может ждать более 5 часов на спасение собственной жизни?! Ваша халатность может стоить человеческой жизни. Помогите, ведь это позор современной медицине!” – пише до “Електронної книги скарг України” Христина.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!