сердита мережа“Вова, де ти був, коли мій син 4 дні помирав у муках”: батько загиблого бійця звернувся до президента

27 липня під Офісом президента України відбувся мітинг «Ні капітуляції!», на якому виступив батько Ярослава Журавля – військового, який після обстрілу бойовиків загинув у яру під Зайцевим від втрати крові, так і не дочекавшись допомоги. Чоловік зі сцени звернувся до президента України.

Звернення:

“Я приїхав з маленького села Андріївка на Дніпропетровщині. Шість років я з армією, зі Збройними Силами України. Шість років у мого сина були мрії. Я приїхав, щоб вклонитися від себе, від своєї родини всім партіотам України, які в ці хвилини, години, дні підтримували мою родину. А зараз я хочу спитати – Володю, Вова, де ти був, коли бабушка розв’язувала хустинку і останні 100 грн. віддавала нам, волонтерам, щоб ми везли в армію? Де ти, гнидо, була, коли моєму сину ламали пальці, виймаючи автомат, а ти пив вино чи каву? Де ти був? Чого ти не біля народу України? Кого ти слухаєш?”

Офіс президента. Ні – капітуляції

Опубліковано Сергієм Руденком Понеділок, 27 липня 2020 р.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!