сердита мережа“Вони ставлять себе вище за інших”: уряд продовжує збільшувати зарплати чиновникам

Користувач мережі, який незадоволений нерівним “соціальним балансом” в країні, написав відкрите звернення до президента з проханням переглянути нарахування зарплат чиновникам.

Скарга:

“Вітаю. Шановний Володимире Олександровичу, пишу з проханням перегляду заробітніх виплат народним обранцям, державним чиновникам та держслужбовцям. Згідно з постановою “Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України” зарплатня рахується у прожиткових мінімумах. Візьмемо за приклад спікера Верховної ради, та порівняємо його з вчителем.Чому людина, від якої залежить освіта, найголовніша складова майбутнього України, має отримувати кошти, менші від спікера?Не буду сперечатися, що спікер це професія, яку потрібно поважати, але як мінімум їх треба ставити на один рівень, а наразі ми маємо суттєві відмінності. Чому вчитель, який отримує 10000 гривень, дає дітям освіту, не висуває свої претензії, а депутат та міністерка на телеканалах, на всю Україну говорять що коштів не вистачає на забезпечення власних потреб та сім’ї.

Пане президенте, я звичайний підліток, який дивиться на зарплатні в будь-якій державній сфері, та порівнюючи їх з іншими країнами, у мене тепер не виникає питання, чому українці виїжджають з Батьківщини у пошуках кращої долі, в ролі заробітчан. Бо наразі є бар’єр, який будується самою ж владою. Ставити зарплатні вищі ніж у кожного другого українця, кричати, що не вистачає коштів на потреби, декларувати те, що взагалі не кожна людина може побачити, то про яку довіру може йти мова, коли вони ставлять себе на багато вище від “звичайних” людей. Нехай проживуть на мінімум, нехай проживуть на найменшу пенсію якоїсь бабусі чи дідуся, нехай зрозуміють, що приходячи в Верховну раду, чиновники мають усвідомити, що прийшли робити кращим життя українців, та при розумінні цього і їх власні потреби почнуть задовільнятись.” – публікує слова Станіслава “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!