сердита мережа“Вона рятувала людей, але її врятувати не вдалось”: коронавірус забрав життя львівської лікарки

Коронавірус забрав життя лікаря-анестезіолога Ірини Федоришин, яка упродовж 37 років працювала у Львівській обласній клінічній лікарні. Жінці було лише 64 роки. Медики довго боролися за життя колеги, однак врятувати її не вдалося.

Деталі ситуації:

“Дуже сумна новина… гірко, прикро, болить…COVID-19 – ворог, який забирає життя. Сьогодні не стало нашої колеги, лікаря- анестезіолога Федоришин Ірини Михайлівноі. У ЛОКЛ працювала понад 37 років. Ій було 64. З початку травня наша колега перебувала на лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні, згодом іі стан погіршився, була переведена в реанімаційне відділення і підключена до апарату ШВЛ.

На превеликий жаль, двобій із хворобою не вдалося виграти, на жаль життя не повернути…Вона рятувала людські життя багато років поспіль, іі врятувати не вдалося, попри усі зусилля… Ми сумуємо… Співчуваємо рідним, друзям, колегам, тим, з ким багато років поспіль працювала в реанімаційних залах та операційних, тим, хто знав і хто любив, усій медичній спільноті ЛОКЛ.
Вічна пам’ять…” – інформація до “Електроннної книги скарг України”  була надана  “Львівською обласною клінічною лікарнею”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!