сердита мережаВодій авто на очах у дітей навмисно наїхав на маленького песика та втік

На сьогоднішній день, жорстокість та байдужість людей просто вражає. Жителька Одеси розповіла свою історію про те, як втратила домашнього улюбленця. Водій за свої жорстокі дії залишився не покараним.

Ось що вона написала:

“Вот это чмо, на моих глазах и на глазах детей специально сбило мою маленькую собаку, у которой осталось 2 щенка. Я кричала, а он даже не затормозил и улетел на скоростях.. . Написала в полицию заявление, как дальше поступать не знаю.. Монику мою не вернуть…Вот как такие уроды могут избегать ответственности? Ладно, если бы это произошло случайно, но он наехал специально и это видели даже детки.. Такие бессердечные люди должны получать по заслугам.” – публікує слова  Алі “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!