сердита мережаВласниця магазину у житловому будинку перекриває воду мешканцям та грозить судовою розправою

Широкого розголосу набула ситуація, яку розповіла мешканка багатоповерхового будинку, де через напівпідвальне приміщення в неї проблеми з водопостачанням у власній квартирі. Жінка запевняє, що власниця магазину, який знаходиться у цьому приміщенні, чинить незаконні дії і просить розібратись у цій ситуації.

Ось що вона пише:

“Скарга

Я, Архипенко Олена Сергіївна, мешкаю у м. Лиман, Донецької області по вул. Привокзальна (Кірова) б.19, кв.20, хочу довести до вашого відома, що моя квартира знаходиться на другому поверсі, під нею розташована інша квартира, але зараз це магазин «Взуття». Під цим магазином ще нижче, у напівпідвальному приміщенні знаходиться ще один магазин «Одежда из Турции», власницею якого є Горбенко Галина Сергіївна. А ще у цьому напівпідвальному приміщенні знаходяться усі комунікації (каналізація, водовідведення) з квартир житлового будинку. У разі, коли виникають проблеми у підвальному приміщенні (забивається каналізація, течуть труби), ці проблеми виникають часто, бо споруда давня, з 1910 року; останні ремонтні роботи каналізації та водовідведення велися ще у 1978 році у цьому підвалі. Так от, у разі виникнення проблем, власниця магазину вимикає мешканцям будинку постачання чистої питної води коли на 4 доби, коли на тиждень, коли залишає маленький струмочок у тому числі у спекотну пору року.

У трубах з постачання питної води гуляє повітря, труби гудуть, це іще добре, що їх не розірвало. У туалетний бачок вода натікає хвилин 15 -20. У моїй квартирі каналізаційні труби пластикові, і вони не забиті. Вода вільно зливається. Труби водопостачання теж пластикові, усе працює добре. Пральна машина, водонагрівач у мене не працюють через відсутність напору води, а коли і зовсім повної її відсутності. Навіть СЕЗ, згідно закону України не має права залишити мешканців квартир більше, ніж на три доби для проведення ремонтних робіт. Ця цивільна особа без підстав залишає людей без води. Підвальне приміщення усього будинку ця громадянка придбала у 2007 році і згідно закону України про власність вона має право не пускати на свою територію ані працівників СЕЗ, ані інших осіб. Цим правом вона з успіхом користується. Отже, мешканці будинку не мають ніякої уяви про стан каналізаційних та водопостачальних труб у підвальному приміщенні. А ще ця громадянка загрожує судовою розправою, бо в неї мокріє одяг, яким вона торгує і вона несе збитки.

Я писала офіційного листа до Лиманського ВУВКГ, також до КП Лиманської СЕЗ, отримала листи (відповіді), де вказано, що підвальне приміщення ними не обслуговується, бо це приватна власність, вони не можуть потрапити на цю територію. Також я вважаю, що в даному випадку має місце справжня корупція, бо минулий мер без згоди мешканців квартир здійснив купівлю – продаж напівпідвального приміщення з комунікаціями нашого будинку (№19 по вул. Привокзальна (Кірова)). Я точно знаю, що згоду на купівлю – продаж було підписано не усіма власниками квартир. Та чи можна продавати підвали з комунікаціями?! Я мешкаю у квартирі з неповнолітнім сином, якого виховую сама, працюю вчителем, користуюся житловою субсидією, заборгованості по оплаті комунальних послуг у мене не має. Дуже прошу розібратися у проблемі яка виникла і загострюється з кожним роком.” – із таким листом звернулась до “Електронної книги скарг України” Олена.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!