сердита мережа“Влада, схаменіться: як можна вижити на цю мізерну і ганебну виплату на дітей?”

Молоді батьки сьогодні, нажаль, виживають на крихітні дитячі виплати. Українці масово скаржаться на те, що підняти дитину “на ноги” фінансово, фактично, неможливо. Одну із таких скарг написала жінка, яка у розпачі від ситуації на сьогоднішній день.

Ось що вона розповідає:

“Як в теперішньому часі можливо вижити на цю мізерну і ганебну виплату на дітей? Дитячій візочок коштує 10 000 грн, стілець 4 000 грн, ліжечко мінімум 1500 грн, дитячі речі баснословні гроші і памперси кожного місяця 800-900 грн.та інші витрати. Як можна прожити на 860 грн щомісяця? А також як можна вижити матерям одиначкам на “вашу” 1000 грн? Купуючи це все??? А ще й потрібно з цих виплат платити за світло, газ (якщо є), воду, каналізацію, вивіз відходів.

Купувати дрова на зиму, так як вугілля коштує захмарні суми або платити за опалення в квартирах. І це все за 1000 грн? А їсти що??? Одяг купувати за що???? А ви ще хочете прийняти закон, щоб залишити деякі сім’ї і без цього????? Влада, Схаменіться, будь ласка і підвищить дитячі до реального прожиткового мінімуму! ЦЕ ДУЖЕ ВАЖКО ФІНАНСОВО ПІДІЙМАТИ ДІТЕЙ НА НОГИ!!!!!” – публікує слова Тетяни “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!