сердита мережа“Випускні вечори – це спогади на все життя”: батьки виступили ЗА святкування

Міністерство освіти України радить школам цього начального року утриматися від проведення масових заходів, аби запобігти поширенню коронавірусу та вберегти учнів. Проте деякі батьки не підтримують таку пропозицію.

Звернення:

“Шановний пане президенте звертаюся до Вас як мати, дитина якої в цьому році закінчує школу 11 клас. У зв’язку з тим , що триває карантин діти не мали нагоди закінчити навчання у школі. Вони сидять вдома на дистанційному навчанні. Ми батьки випускників не можемо їм влаштувати свято з нагоди закінчення школи. А випускний вечір для школяра – це спогади на все життя.

Я щиро ,з великою надією звертаюся до Вас з великим проханням – розглянути питання на проведення випускних вечорів з дотримуванням всіх необхідних заходів безпеки. Щоб діти ,батьки , дідусі, бабусі та вчителі змогли гідно закінчити цей нелегкий навчальний рік. Я маю велику надію, що Ви як гідний діючий президент України, як просто людина яка теж була випускником зможете допомогти зробити мільйони дітей та батьків щасливими.” – публікує слова Олени Борисової  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!