сердита мережаВінницька виконавча служба навмисно робить людей боржниками по сплаті аліментів

Неприпустиме відношення до людей у виконавчій службі Вінниці: погрози, образи, бездіяльність у вирішенні проблем та обман людей. Про все це розповідає чоловік, який опинився у самому епіцентрі подій.

Ось що він розповідає:

“ЯК ВИКОНАВЧА СЛУЖБА ВІННИЦІ НАВМИСНО РОБИТЬ ЛЮДЕЙ БОРЖНИКАМИ ПО СПЛАТІ АЛІМЕНТІВ!!!
Я дійсно являюся платником аліментів для своєї дитини, і в мене не було боргів по сплаті до тої пори поки не звернувся до даної установи. Звільнившись з роботи я звернувся до виконавця з заявою щоб з мене утримували кошти через центр зайнятості, заяву прийняли сказали що боргів не має і все буде добре. І дійсно все було добре до серпня місяця поки я не дізнався що кошти з мене не утримували та на користь дитині не були перераховані, прийшовши до свого “виконавця” з питанням що трапилося почув таке що в голові не вкладається, спочатку вона говорила що не було вказано з якого центру зайнятості потрібно утримувати, потім що не було вказано мій номер телефону в заяві, думаю ну можливо так воно і є, давай шукати заяву- знайшли і тут шановні як то кажуть “понеслося”…..
Заява моя є, завірена та прийнята з номером телефону та назвою центра зайнятості, на що “виконавець” говорить (ВИ ЩО НЕ ЗНАЄТЕ В ЯКІЙ КРАЇНІ ВИ ЖИВЕТЕ, ЧИ ВАМ ВЛАШТОВУВАТИ ПРОБЛЕМИ) вона її навіть не направила, лише погрози та образи звучали. Потім я звернувся до заступника виконавчої служби так я начальник знаходився у відпустці пообіцяв допомогти розібратися, навіть направив до будинку “КНИГА” на сьомий поверх мовляв там вище керівництво, а там повний треш пані з якою я спілкувався всіляко намагалася захистити “виконавців” та хамовито себе поводила, не отримавши ніякого результату через пару днів з відпустки вийшов НАЧАЛЬНИК, пішовши до нього я взагалі був у шоці люди я такого ставлення та погроз давно не чув ( крики з його сторони, погрози що примусово приїдуть і утримають якщо я надам розголосу цій проблемі навіть мій телефон заборонив тримати в нього на столі)……Я не знаю що робити далі та куди звертатися, виплати не контролював так як і сам не знав точної суми нарахування, постанову “виконавець” направила до центру зайнятості тоді як я вже більше місяця там не перебував.
P.S. за всі вище написанні мною слова відповідаю у повному обсязі!!!” – публікує слова Андрія Сиренка “Електронна книга скарг України”. 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!