сердита мережа“Використання пальмової олії – це є повільний геноцид українського народу. Забороніть це!”

Пальмова олія на сьогоднішній день і досі йде в оборот харчової промисловості, що несе надзвичайну загрозу здоров’ю українського народу. Про це вкотре нагадує і пише небайдужий українець, який має надію, що можливо все змінити.

Він пише:

“Прошу вас розглянути це звернення, щодо заборони використання пальмової олії та всього, що так чи інакше пов’язане з нею, в харчовій промисловості нашої країни. Існування того факту, що пальмова олія є шкідливим концерогеном і неякісним замінником не шкідливих олій, не є таємницею. У всьому цивілізованому світі діє вето на використання пальмової олії в харчовій промисловості. Уряди провідних країн піклуються про про здоров’я своїх громадян, тому не дозволяють використовувати пальмову олію в харчовій промисловості.

Україна перебуває в стані постійних політичних коливань, на фоні яких можновладці мають можливість непомітно пропихувати ті чи інші, вигідні для них законопроекти,так одного разу сталося і з дозволом на використання пальмової олії в харчовій промисловості. Але жодні інтереси, жодних можновладців не мають впливати на здоров’я людини і нації в цілому. Забороніть це!. Дякую.” – публікує слова Івана “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!