сердита мережаВикладач ВИШу відкрито висловлює симпатію до Росії та нав’язує студентам, що війну почала Україна

У києвській Міжрегіональній академії управління персоналом розгорівся гучний скандал через проросійські висловлювання одного з викладачів. Про конфлікт із професором-сепаратистом вирішила поділитись студентка МАУП. За її словами, викладач відкрито висловлює свою симпатію сусідній країні та навчає цьому своїх студентів!

Ось що вона пише:

“Сьогодні зі мною трапилася вкрай неприємна історія. І я прийняла рішення піддати її розголосу. Мова йде про викладача МАУП, професора Колпакова Віктора Михайловича. Я знаю, що ми живемо в вільній країні, де кожен з нас має право на свою думку, свої погляди і свої політичні уподобання. Але ми – українці, в нашій країні йде війна, наші співвітчизники гинуть від рук російських окупантів, мільйони наших предків були вбиті режимом Сталіна, мова наша століттями піддавалася насильному знищенню, культурні цінності українські виборювали право на існування навіть ще 30 років тому…а сьогодні ця людина, Колпаков Віктор Михайлович, півтори години своєї лекції просто поливав брудом Україну.

Цей “учитель” вкладає в голови студентів, що війну почала Україна, що мови нашої вже й так немає і вона нам не потрібна в Европі, що ми єдина країна в світі де..(а далі великий список негативу), що нам потрібно повернути союз с Росією, бо то є сильна держава з хорошими зарплатами, а в нас нація без мозку і тд, що козаки (на відміну від більшовиків) були звичайними бандитами і крадіями, а в Севастополі нарешті настало нормальне життя, після анексії Криму. Все це можно було терпіти, хоч і через велику силу. Я подивилася на аудиторію – всі мовчать. Дівчина позаду мене спробувала зауважити щодо Севастополю, але викладач не дав їй договорити.

Всі мовчали. Мовчали україномовні, мовчали патріоти..а я згадала Стуса – “Хто проти терору – встаньте!”..але ж і я мовчу. Така ж як всі. Стало аж гидко. Я всміхнулася. Віктор Михайлович це помітив і розлютився ” На моих лекциях еще никто не улыбался! Я не смешные истории рассказываю! Может мне уйти?!” Я відповіла “Ні, продовжуйте. Я в Україні дуже хочу дослухати до кінця вашу українську лекцію”. Після цього професор просто взбісився. Я не маю бажання тут писати все що я від нього почула за свою “бандерність”..він кричав “Я военный, я полковник, я приказываю тебе – пошла вон!”, але я сказала, що я нікуди не піду з аудиторії, адже я жодним чином його не ображала, не зривала процесс, і плачу великі гроші за навчання. Професор тим часом вимагав від хлопців з групи “Вытащите эту хамку отсюда силой!”

Група не рухалася, я ледь стримувала сльози. Дехто шепотів “Извинись перед учителем”. Я була в шоці, в розпачі. Через хвилину Віктор Михайлович пішов, виливши на мене ще купу бруду…Студенти згодом висловили мені підтримку, а я жалію, що не зняла його на камеру. Якщо хтось дочитав до кінця, то я маю тут сказати, що вагалася. Адже це шанована людина, пенсіонер. А потім почитала про його біографію. Крім російських військових вишів, закінчив Академию управления при президенте России, за спеціальністю “Методология управления”. Я нічого не маю проти, то минуле – 2005й рік. Але людина, яка є військовим, вкладає в голови наших учніів свої проросійські ідеї, та намагається формувати в молоді антипатію до власної батьківщини. Це не є нормально! Це вже пропоганда ідеології нашого ворога. Таким не можна навчати студентів!” – публікує слова Поліни Кравченко “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!