сердита мережа“Від медиків шарахаються сусіди та знайомі, а продавці не пускають у магазин” – львівський лікар

Лікар-інфекціоніст, а також заступник директора з медичної частини у “Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні” висловив свою думку з приводу поширення коронавірусної інфекції в країні та оцінки ситуації з боку українських медиків.

Ось його слова:

“Пробував знайти час, щоб хоч частково відповідати на ваші питання і коментарі і зіштовхнувся з немалою кількістю негативу і бруду про недоліки і неготовність нашої лікарні до цієї пандемії. Хочу один раз дати відповідь і не повертатись до цього. Все, що ми робимо останніми тижнями – це тільки підготовка! Підготовка до найскладнішого періоду, часу важких випробувань і швидких рішень! Лікарі, медсестри та молодший персонал зараз під найбільшим ризиком інфікування. Значна частина медичних сестер і санітарок – це переважно жінки 55 і старші. Разом з тим, коли хворіє один працівник-це збільшує навантаження на інших. Кожен з нас розуміє і усвідомлює більше, ніж будь хто інший, наскільки важливим є захист при наданні допомоги, догляді за хворим з інфекційною хворобою. Отже надійний і постійний захист медпрацівників, які постійно знаходяться в зоні ризику, перебувають на першій лінії, безпосередньо контактують з хворими протягом періоду їх перебування у лікарні, є однією з пріоритетних задач.

На сьогодні наш персоналі максимально захищений засобами індивідуального захисту, комплектація яких навіть перевищує вимоги наказу МОЗУ та рекомендації ВООЗу. Але краще перестрахуватись, ніж недооцінити! Так є сьогодні, як буде завтра – залежить від сили розгортання пандемії в нашому регіоні, і тому ми щодня прикладаємо максимально зусиль і дякуємо кожному, хто допомагає нам поповнювати запаси цих засобів. Нажаль, негатив і критика,подана за неперевіреною інформацією про невідповідну якість,кількість наявних засобів індивідуального захисту не додає сил в ці нелегкі часи. Я пропоную всім тим, кого цікавить питання правил протиепідемічної безпеки при роботі в інфекційних стаціонарах, просто прийти і запитати. А ми готові розповісти і пояснити. Можливо саме після діалогу з нами ви переконаєтесь що не все так, як вам виглядає зі сторони. Можливо у вас одразу виникне бажання стати пліч о пліч з нами і далі йти разом! Ми відкриті до діалогу і співпраці. Хочу попросити всіх – краще допоможіть, підкажіть, запитайте, а не критикуйте одразу!

А ще, поділюсь трішки тим, чого найбільше хочемо ми, медики! А ми хочемо небагато, лише щоб все скоріше закінчилось і з найменшими людськими втратами. Хоча ми не задумуючись заходимо до всіх хворих чи підозрілих, бо це наше покликання, це наш обов’язок, однак нам всім дуже непросто щоразу це робити. І невідомо, хто скільки витримає психологічно, але однозначно – життя і здоров’я кожного з Вас для нас на першому місці,ми зробимо все можливе, щоб врятувати кожного. А ви знаєте, з якими труднощами і неприємностями стикаються наші працівники, їхні рідні і родичі за місцем проживання? Від них і від їхніх рідних люди, сусіди, знайомі “шарахаються”, не пускають в магазини, на роботу! Ну хіба так можна? Ми щодня спілкуємся з усім персоналом, заспокоюємо їх, відповідаємо на їхні питання, допомагаємо один одному вирішити якісь побутові речі, просимо допомоги в інших. Переконуємо залишитись працювати, багато хто не один раз хотів звільнятись, в основному не через страх, а саме через ставлення до їхніх сімей, родин з боку інших!

Є люди, які вже звільнились-хто в цей час займе їх місце? Але наразі ми працюємо, бо розуміємо, що маємо це робити, незважаючи ні на що! Працюємо, тому що розуміємо як ніхто інший, чим ризикують наші люди і наша країна. І ми розраховуємо на подальшу вашу підтримку, розуміння і допомогу. Я впевнений, що нам треба триматися разом, кожному робити те, що вміємо і можемо, підтримувати і допомагати один одному. Байдужість вбиває не менше,ніж вірус! Беззаперечно дотримуватись карантинних заходів, більшість країни так роблять і мають позитивний ефект! В жодному разі не надіятись,що нас не зачепить – зачепить! Дай нам Бог не мати «другої Італії» !Нація і країна буде здорова тоді, коли повернеться повага і довіра один до одного, до простого лікаря, вчителя, військового! Давайте одужаєм зараз разом, маємо унікальний шанс це зробити! І маю до вас прохання -ПРОСТО ПІДТРИМАЙТЕ МЕДПРАЦІВНИКА ДОБРИМ СЛОВОМ!” – публікує слова Ігора Берника “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!