сердита мережаВибори і результати: чому людям приходять платіжки за опалення ще більші, ніж у 2019-му?

Тарифи на комунальні послуги в Україні змінюються і, не в кращий бік для народу, тому питання їх вартості на 2020 рік зараз надзвичайно актуальне.

Скарга:

“Пане президенте! Дайте відповідь. Чому не дивлячись на аномально теплу зиму, людям приходять платіжки за опалення з цифрами, набагато більшими ніж попереднього року? Це ось такі ваші передвиборні обіцянки про “зниження тарифів”, що вже цього року люди відчуюють зменшення комуналки. Ми відчули лиш те, що з нас продовжують дерти гроші, а новий уряд вигадує нові схеми та тарифи, типу “транспортування газу” і інше. Цікаво, як ви самі адекватно сприймаєте цю ситуацію. Обіцяли зниження, а наразі тільки підвищуєте! Це абсурд!” – публікує слова Дмитра “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!