сердита мережаВ аптеках “впарюють” непотрібні ліки: “Почему в Минздраве такой беспредел?” – скаржиться дівчина

Для того, щоб придбати саме ту потрібну вам річ – необіхно обов’язково перед цим переплатити! А насправді хочемо ми цього чи ні, з нас просто примусово знімають гроші. Розлютити ця ситуація може кожного не на жарт, а особливо тоді, коли вас буквально примушують купити річ, яка коштує не 10 гривень.

З однією з таких проблем спіткнулась дівчина, яка просто обурена взагалі бездієвою роботою Міністерства охорони здоров’я і вважає, що в країні не існує порядків!

Ось що вона пише:

“Здравствуйте, обращаюсь в Министерство здравоохранения, что за беспредел творится! Жалоба!! Сегодня покупала в аптеке №90 в городе Сумы вакцину Инфанрикс (Бельгия), а с ней в нагрузку продают спрей от горла Гексасепт (Украина, г. Харьков), который стоит 97,90 грн., спросила можно ли купить вакцину без него, сказали без него считайте что вакцины нету.

Какое отношение имеет харьковский спрей от горла к бельгийской вакцине?????? Почему у нас в стране творится такой беспредел, чем занимается министерство здравоохранения, какие важные дела решает и не видит происходящего?????

Куда мне деть спрей, который мне не нужен и не подходит????? кому впарить????? Почему наше государство издевается над детьми этой индийской АКДП, а захочешь купить нормальную вакцину, так заставят накупить кучу ненужных препаратов?????? Примите меры!!! Все доказательства есть (видео, чек, спрей), на случай, если кто то обратит внимание на мое письмо!!” – з такою скаргою звернулась до “Електронної книги скарг України” Юлія.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!