сердита мережа“Уряд у зговорі з олігархами-грабіжниками”: чому народ досі на межі бідності

Навіть в офіційних заявах Кабміну звучить думка про те, що мільйони українців є бідними, а їх зарплат та пенсій ледь вистачає на найнеобхідніші речі. Та який зв’язок між олігархатом і урядом у цій “грі на виживання”?

Звернення:

“ХВАТИТ ГРАБИТЬ НАРОД!!! стоимость “зеленой электроэнергии – 4,3 грн за квт. и, хочет потребитель за нее платить или нет – олигархам, которые захватили этот бизнес, “государство” – то есть потребитель со своей казны доплачивает разницу., то-есть ВОРОВСКОЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО В СГОВОРЕ С ГРАБИТЕЛЯМИ-ОЛИГАРХАМИ ГРАБЯТ ГРАЖДАН УКРАИНЫ. ХВАТИТ! Годами власть только то и делает, что разворовывает все, что и где возможно. С приходом нового президента, ничего не меняется, та же волна бедности народа, коррупции и лжи.” – публікує слова Наталії  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!