сердита мережаУкраїнців хвилює питання “успадкування пенсії” – звернення до уряду

Як успадкувати недоотриману пенсію рідної людини? Таке питання наразі хвилює українців, які звертаються до влади з проханням розглянути таку пропозицію.

Звернення:

“У зв’язку з низьким рівнем пенсій в Україні, пропоную розробити та прийняти закон згідно якого надається можливості успадкування від 50% щомісячної суми пенсії померлої людини вдовою/вдівцем, у разі досягнення померлого пенсійного віку.
У разі коли померлий не досяг пенсійного віку та не мав достатнього стажу для отримання пенсії суму успадкованої пенсії розраховувати в залежності кількості стажу померлого до мінімально потрібного для отримання пенсії та середньої заробітної плати померлого за роки праці.” – публікує слова Івана Найди  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!