сердита мережа“Українці, хворі коронавірусом, ховаються від медиків” – власник приватної клініки

Українці, які мають позитивний результат тесту на коронавірус, ховаються від медиків та влади, відмовляючись від лікування. Про це розповів власник клініки “EUROLAB”. За його словами, люди бояться примусової госпіталізації або домашнього арешту.

Ось що він розповів:

“Буквально сьогодні був випадок: ми отримали із закордонної клініки підтвердження позитивних результатів тестів, зроблених у EUROLAB, подзвонили двом пацієнтам, але вони відмовилися говорити з нами. Навіть не назвали місце, де зараз перебувають. Приватні клініки не мають права запитувати паспорти у клієнтів, тому ті можуть називатися несправжніми іменами і це ускладнює ситуацію. І хоча всю інформацію про підтверджені діагнози на коронавірус клініка одразу ж відправляє в санітарну службу, у подальшому не завжди виходить відшукати хворого. Я мав розмову на цю тему з заступником глави МВС Антоном Геращенком. Я повідомив йому про випадки, коли люди відмовилися назвати своє місце перебування. І він розповів про іншу проблему подібного роду: санітарні лікарі теж не завжди передають по ланцюжку інформацію про хворих і місце їх перебування. У Китаї за приховування діагнозу людину чекає смертна кара.

У нас же люди бояться не кримінальної відповідальності, а що їх будуть примусово лікувати або посадять під домашній арешт. Тому і склалася ситуація, коли в Україні є таємні переносники коронавірусу. Більше того, реальних хворих у сотні разів більше, ніж виявлено офіційно. Ось конкретний приклад: як тільки в Німеччині з’явилася достатня кількість тестів, за один день у країні виявлено 3000 нових хворих. Наша країна, в яку повернулися з ураженої вірусом Італії тисячі заробітчан, не може математично відрізнятися від держав-сусідів. Ми тут схожі на Індію, в якій на сьогодні знайдено всього 230 хворих. Але індійські правозахисники б’ють на сполох, вони звинувачують місцеву владу в тому, що в країні просто не проводиться тестування в необхідних масштабах.

Я думаю, що подібна трагедія розгортається і в Україні, і це найнебезпечніше, що може бути. Злікарень і поліклінік, де готуються приймати хворих на коронавірус, почали звільнятися співробітники. Люди відчувають себе фізично незахищеними, немає захисних костюмів та інших спецзасобів. Я не розумію, як керівництво країни займалося вирішенням складної в масштабах країни проблеми. Чому три місяці тому не були розпочаті закупівлі? Чому ми не виробляли апарати штучної вентиляції легенів, які дуже важливі? А найголовніше, що ключем до успіху є масове тестування населення, яке у нас зробили одиницям. Адже те звернення до депутата Радуцького з пропозицією самому зайнятися пошиття масок прозвучало не просто так.” – публікує слова Андрія Пальчевського “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!