сердита мережаУкраїнці просять видати квартири дітям-сиротам, що стоять у таких чергах пів життя

Діти-сироти та малозабезпечені особи стоять у черзі на отримання власного житла, передбаченого законодавством України, наразі більше половини свого життя. Ця дуже прикра ситуація в країні надзвичайно турбує тих, хто потребує допомоги. Чоловік, який є автором звернення, просить почути його та зрушити мертву справу з місця.

Ось про що йдеться в листі:

“Я як і сотні інших дітей – сиріт в Україні, та верстви мало забезпечених осіб що поставлені у чергу квартобліку, маю право на позачергове отримання житла, не тимчасового а власного, що чітко прописано в законодавстві Украіни. Проте очікую її в черзі, яка не рухається. І якщо не оббивати пороги кабінетів і не зрушиться.

І я прошу нарешті почати іх видавати,без сторічного очікування! Наразі забудовники і місцеві органи самоврядування можуть тільки продавати їх зі знижками і класти собі в кишеню побільше грошей за рахунок тих, кого б ви мали захищати.

Мені дуже прикро жити в такій країні де житло отримують лише одиниці з тих, хто має на нього законне право. Прикро бачити як ці люди добре якщо знімають квартиру за немаленькі гроші і держава ім це не компенсує. А коли вони добігають 23 -24 річного віку, гарантії взагалі стають зовсім умовними або їх нема зовсім. Прошу почати поважати закони власної країни і зрушити цю справу з місця.” – публікує слова Віктора “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!