сердита мережаУкраїнці просять розблокувати в Україні соцмережу “ВКонтакте”

Незважаючи на те, що російську соцмережу “ВКонтакте” заблокували на території України, це не заважає інтернет-користувачам оминати блокування за допомогою різних програм. У зв’язку з цим наявним фактом, українці просять не створювати зайвих перешкод та розблокувати сайт.

Скарга:

“Украинцы все равно обходят блокировку и регистрируются на сайте ВКонтакте. Но сделать это гораздо труднее, потому что приходится устанавливать Proxy VPN. Плюс, на старых компьютерных системах может не установиться VK Messenger, опять таки в связи с трудностями, связанными с обходом блокировки.

Однако то, что украинцы все равно обходят блокировку ВКонтакте, это несомненный факт! На этих основаниях, считаем необходимостью незамедлительной разблокировки сайта ВКонтакте для Украины.” – публікує слова Олексія “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!