сердита мережаУкраїнці просять припинити інтенсивну вирубку українських лісів та вивезти з сіл і міст гори сміття

Тема екологічної проблеми в країні турбує чи не кожного жителя. Купа невивезеного сміття, інтенсивна вирубка українських лісів та неекономне відношення до природних ресурсів – все це створює масштабну катастрофу в України. В зверненні українця саме ці питання.

Ось що він пише:

“Прошу звернути увагу на нижчеперечислені важливі питання та посприяти тому, щоб ці питання якнайшвидше вирішились. В Україні мають прискорити процес відновлення вирубаних лісів по всій території держави. Припиніть інтенсивну вирубку лісів. Всі затрати на це, мають понести ті люди, які їх вирубували, а потім вивозили за кордон. Побудуйте більше сміттєпереробних і сміттєсортувальних підприємств по всій території України, мінімум одне на три райони та вивезіть гори сміття.

Наступне питання, потрібно  збільшити  кількість соціальної реклами по темі охорони природи, економії природних ресурсів і збереження чистоти навколишнього середовища, щоб людям це траплялось на очі постійно. Нехай юридичні та фізичні особи несуть більш жорстоку відповідальність за забруднення біосфери і водних ресурсів.” – публікує слова Сергія “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!