сердита мережа“Українці можуть самі спровокувати епідеміологічну бомбу в країні” – журналіст

Український журналіст та публіцист заявив, що влада повинна застерегти українців від святкування Великодня та інших релігійних свят, аби запобігти розповсюдженню коронавірусу. Адже дотримання щорічних традицій, особливо у маленьких містах, де медицина розвинена набагато гірше, може призвести до плачевних наслідків.

Звернення:

Утримайтеся від святкування Пасхи та інших релігійних свят, які можуть стати епідеміологічною бoмбою. В маленьких містечках це завжди величезна традиція. Забудьте про ці традиції, якщо не хочете, щоб ваші діти наступної Пасхи приходили до вас на цвинтap. Це дуже прості речі і вони дуже реальні. Ті, хто не утримується від великих святкувань цього року, наступного року можуть зустрічати своїх родичів та близьких вже у мoгилax.

Це теж реальність, про яку влада має сказати. Я дуже не хотів би, щоб у нас була така масова смepтнiсть, як у країнах Південної Європи. Але це потребує не тільки ефективної, прозорої та урядової політики, але й розумінням населенням того факту, що у маленьких містечках, селах, та й у великих містах, вам ніхто не зможе допомогти.” – публікує слова Віталія Портникова “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!