сердита мережаУкраїна лідирує у рейтингу: українці витрачають на продукти харчування 42% своїх доходів

Витрати на продукти харчування українців, як і раніше, становлять майже половину їх доходів – 42%. І причина не в тому, що, як казав один екс-міністр, “Українці занадто багато їдять”, а в тому, що ціни на продукти щоденного попиту у нас вище європейських, а то й взагалі вдвічі дорожчі.

Скарга:

“Україна зайняла 93 місце зі 100 в рейтингу за витратами на харчування, який складає Міністерство сільського господарства США. В середньому українці витрачають 42% своїх доходів на продукти харчування. Більше на їжу витрачають громадяни Уганди, Казахстану, Анголи, Бангладешу та Нігерії. А очолюють рейтинг США, Сінгапур, Великобританія, Ірландія, Канада, Швейцарія, Австралія і Австрія, жителі яких витрачають на їжу менше 10% своїх доходів.”.

Цікаво, які дані використовувало Міністерство сільгоспу США? Вчора дізналася, що пенсіонери купують в “Ашані” корм для тварин і їдять його з вермішеллю, бо там є доваки (індичка, курка, кролик) і коштує від 10 грн. Звичайно, якщо брати до уваги те, що вони витрачають на цей корм 45% пенсії (приблизно 700 грн./міс. ) , і не посперечаєшся” – публікує слова Олени Олійник “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!