сердита мережаУ Харкові автомобіль сбив велосипедиста на велодоріжці. Відео

У Харкові автомобіль сбив велосипедиста, а потім, не дочекавшись поліції, поїхав з місця аварії. Реакція хама-водія здивувала, адже своєї вини він не визнав.

Ось сама історія:

“Только в Харькове автомобиль может сбить велосипедиста на велодорожке!
Давайте сделаем этого урода знаменитым! Около 15:00 Mitsubishi Galant (AX5784CE) подбил велосипедиста на велодорожке возле Мемориала. Рядом в 15-20 метрах автостоянка. Момент касания виден и слышен, после остановки у авто сложено зеркало, зацепил левой заглушкой руля. Водитель вышел со словами «Ты что, слепой?». До приезда полиции авто скрылось с места ДТП.

https://www.facebook.com/Kharkov.City/videos/1637493093052054/?t=23

Оформление длилось 2,5 часа. У полицейских сел служебный планшет. В письменной форме составлять то ли не умеют, то ли не хотят. Кабеля USB-C для планшета не нашлось, вызвали вторую патрульку с кабелем. На вопрос: «Что, жалко потратить 1$ и не бояться разряда планшета», абсолютно гениальный ответ: – «Планшет служебный, зачем мне тратиться на кабеля?»” – публікує слова нашого гостя “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!