сердита мережаУ вінницькій лікарні лікарі відмовились перекладати непритомного хворого на ноші. Відео

Вкрай неприємний та навіть “нелюдяний” інцидент стався у приймальному відділені лікарні у Вінниці. Медпрацівники відмовились домогати перекласти хворого на ноші, при тому, що постраждалий знаходився у непритомному стані. Такі халатні дії медиків могли коштувати людині життя.

Ось сама історія:

“Реалії нашої медицини… Жах…Знайома скинула відео, як привезли на швидкій у Вінницьку районну лікарню непритомного чоловіка з Гнівані. Вона попросила допомогти “працівників у білих халатах” у прийомному відділенні перекласти на ноші хворого.

“Це не наша компетенція. Хворий ще не рахується за нашою лікарнею”, — отримала у відповідь жінка. Окрема подяка медикам зі швидкої. Лікарка з водієм ледь переклали хворого та “заволочили” таки у прийомне. Ось, так… випадкова жінка не давала клятву Гіпократа, але ж не пройшла повз помираючого…” – публікує слова Ольги Бобрус “Електронна книга скарг України”.

Реаліі нашої медицини… Жах…Знайома скинула відео, як привезли на швидкій у Вінницьку районну лікарню непритомного чоловіка з Гнівані. Вона попросила допомогти “працівників у білих халатах” у прийомному відділенні перекласти на ноші хворого.— Це не наша компетенція. Хворий ще не рахується за нашою лікарнею, — отримала у відповідь жінка.Окрема подяка медикам зі швидкої. Лікарка з водієм ледь переклали хворого та “заволочили” таки у прийомне. Ось, так… випадкова жінка не давала клятву Гіпократа, але ж не пройшла повз помираючого…Тегну Владислав Скальський Вас… може щось таки зміниться… дуже хочеться вірити…

Опубліковано Olga Bobrus Понеділок, 25 листопада 2019 р.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!