сердита мережаУ Вінниці труять бродячих тварин: собаки вмирають у страшних конвульсіях

Ситуація, що сталась у Вінниці, не на жарт налякала як дітей так і дорослих. Невідомі жорстоко отруїли бродячу собаку, що та просто мучилась у жахливих конвульсіях. Про це розповідає небайдужа дівчина, яка закликає власників домашніх улюбленців бути пильними, а кривдників заарештувати.

Ось що вона пише:

“Собаки вмирають у страшних конвульсіях. У Вінниці знову труять бродячих тварин. Сьогодні сталася жахлива ситуація, в районі другої години дня на Вишенці. Почула неймовірне гучне скуління собаки, коли вже виглянула з вікна, я втратила мову. Бідна собака була дуже налякана, дуже багато було слюни, а погляд в нікуди. Деякі сусіди виглянули так як і я,  деякі повибігали від такого вереску.

Двері в під’їзд були зачинені, після того як сусідка вибігла, в приступі собака забігла в під’їзд, тай почала кричати на стільки що всі діти полякались. Дуже прикро що таке жахливе відношення до братів наших меньших. Друзі в кого є домашні улюбленці, будьте пильні, не дай Бог на його місці, міг бути ваш. І я дуже сподіваюсь, що догхантерів заарештують, і такого жаху більше ніхто не побачить.” – публікує слова Валентини Светлякової  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!