сердита мережаУ Тернополі жінка жорстоко отруїла сусідську собаку – тварина померла в жахливих муках. Відео

У тернопільських господарів в жахливих муках померла домашня улюблениця Кама, а винними у загибелі тварини власники вважають жінку, яка живе поблизу. Окрім цього, вона намагається уникнути покарання. Момент отруєння зафіксувала камера відеонагляду.

Ось лист:

“Друзі, ніколи не звертався до Вас з таким проханням, але – прошу максимальний репост – не дамо цій “людині” уникнути відповідальності!!! 22.12.2019 року Ханенко Ірина Володимирівна, перебуваючи поряд зі своїм будинком в м. Тернопіль, свідомо, отруїла (дивитися відео) чудового песика на прізвисько “Кама” – яка була єдиною відрадою для родини і, Ви ж розумієте, вона була, як член родини, її всі обожнювали!! Нема слів!(((( – собака померла в конвульсіях від отруєння, що підтверджується результатами розтину.

На ім’я начальника Тернопільського відділу поліції Гаврилюка Сергія Володимировича подано відповідно заяву про вчинення злочину – чекаємо на адекватну і законну реакцію правоохоронців, суд і вирок. Попереджаємо – справа принципова! Крім того, Ханенко працює в товаристві з іноземними інвестиціями – “Борднезе Україна”. В основний офіс компанії та ряд Європейських організацій із захисту тварин нами вже направлена заява про дану подію за участі співробітниці даної компанії. Прошу підтримати!!!” – публікує слова Кравченка Дмитра “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано Kravchenko Dmytro Вівторок, 24 грудня 2019 р.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!