сердита мережаУ Раді хочуть виступати російською: нардепи подали на розгляд законопроект

В парламенті зареєстрували проект закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо мови роботи №3084. Його ініціаторами стали нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський та депутат від «Опозиційної платформи – за життя» Олег Волошин. Чиновники підкреслюють, що за потреби, Апарат Верховної Ради України має забезпечити переклад з мов національних меншин України на державну мову і навпаки.

Звернення:

“Багаторазово казав: колір вати не має значення! Вата може бути білою. Може бути блакитною, триколорною. А, може бути – ЗЕленою. Головне не її колір. Головне – зміст. Чергове підтвердження моєї тези – Законопроект про використання в роботі ВРУ «русского языка». Цей шедевр подала вата від ОПЗЖ та… від СН: Волошин та Бужанський. Як ви думаєте: яка буде реакція від ЗЕслуг? Я думаю – ніякої.” – публікує слова Георгія Тука “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!