сердита мережаУ києвському слідчому ізоляторі, покритим пліснявою та грибком, ув’язнені сплять по черзі

Києвський слідчий ізолятор жахнув своїм виглядом: ув’язнені змушені спати по черзі або загалом на підлозі, а саме помешкання просто заросло пліснявою. Окрім цього, у деяких осіб виявили тілесні ушкодження. Хто в цьому винен?

Ось детальніша історія:

“Наші монітори побували у Київському слідчому ізоляторі, який було зведено понад двісті років тому. У переповнених камерах, вкритих пліснявою та грибком, ув’язненим доводиться спати по черзі, чи безпосередньо на підлозі. Незважаючи на різке зниження середньодобової температури в частині камер відсутні вікна та шибки.

Ув’язнені закривають їх ковдрами та простирадлами. Також під час візиту було виявлено ув’язненого з тілесними ушкодженнями, які були ним отримані під час перебування в слідчому ізоляторі. Тільки після втручання представників Секретаріату Уповноваженого було вжито заходів щодо забезпечення особистої безпеки ув’язненого.” – таку інформацію до “Електронної книги скарг України” надав Офіс Омбудсмана України.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!