сердита мережаУ Києві викрили “чорних”  трансплантологів, які намагались вивезти 4-х дітей у Москву на органи

У Києві викрили клініку, яка займалась чорною трансплантологією та планувала вивезти чотирьох українських підлітків до Москви з метою продажу їх печінки.

Деталі ситуації:

“Дітей з України везли у злу Москву на органи!!!  У Києві правоохоронці викрили “чорних”  трансплантологів, котрі намагались вивести 4 дітей у Москву на органи. Про це пишуть  з посиланням на голову профільного департаменту Нацполіції Артема Крищенка. Як розповів Крищенко, на Київщині трансплантологи завербували 4 підлітків, котрим пообіцяли тисячі доларів.

Їм спершу зробили аналіз в одній із клінік Києва. Далі – дітей повинні були відправити у Москву на органи. Правоохоронці затримали трансплантологів. Крищенко пообіцяв у майбутньому скандальні викриття…” – публікує слова Олега Ведрусова “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!