сердита мережаУ Києві пройшла акція протесту “Авакова у відставку”. Відео

Українці хочуть справжніх реформ у Міністерстві внутрішніх справ: уникнути “договорняків”, фальсифікацій та безкарності. Українці прагнуть, аби професію правоохоронців нарешті почали поважати і щоб було За що поважати. Але всього цього не буде, поки нинішній міністр сидітиме на посаді.

Ось скарга:

“Авакова у відставку”. Від”єднали авакова від Президента. Бо він виєднав правоохоронну систему і наєднав країну. Ну, і як належить мусору – викинули на смітник. Тепер черга Зе від’єднатись, бо від’єднати можуть і його. Сторінка у фб Геть Авакова!” – публікує слова Аліни Боднар “Електронна книга скарг України”.

Від"єднали авакова від Президента. Бо він виєднав правоохоронну систему і наєднав країну. Ну, і як належить мусору – викинули на смітник. Тепер черга Зе від'єднатись, бо від'єднати можуть і його.Сторінка у фб Геть Авакова!#аваков_чорт.#аваков_заєднав

Опубліковано Alina Bodnar Неділя, 22 грудня 2019 р.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!