сердита мережаУ Дніпрі напали на активіста, який боровся з агенцією, що відправила його в рабство до Німеччини

Під час проведення інформаційної компанії в м. Дніпрі проти «агенції», яка займається відправкою українців до Німеччини у саме справжнє рабство, на активіста профспілки «Український мігрант, Алі Саледінова, було скоєно напад. Наразі він дав свідчення в поліції.

Деталі ситуації:

“От безвыходности эти урки напали на активиста «Трудовой солидарности». Еще бы, терять столько денег. Им не смогли даже помочь крышующие их деятельность «хваленые» менты, которыми они всех пугают.

Это показывает на успешность нашей борьбы с оргпреступностью занимающеюся отправкой украинцев в рабство за границу. Простые украинцы, как всегда брошенные властью один на один со своими проблемами вынуждены объединяться для борьбы за свои права и жизнь.

Заявление «Трудовой солидарности» по поводу нападения в г. Днепре на активиста профсоюза Али Салединова http://laborunion.org.ua/…/zayava-trudovoyi-solidarnosti-z…/” – матеріали до “Електронної книги скарг України” були надані групою “Український мігрант”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!