сердита мережаУ Черкасах від коронавірусу помер 52-річний лікар-хірург

Життя завідувача хірургічного відділення філії №2 консультативно-діагностичної поліклініки Олега Михайловича Гайди, який був братом також загиблого від коронавірусу начальника львівського військового госпіталю Івана Гайди, забрала коронавірусна інфекція.

Деталі:

“Пішов з життя лікар-хірург Олег Гайда. Черкаська міська рада, виконавчий комітет та міський голова Анатолій Бондаренко висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті Гайди Олега Михайловича. Життя завідувача хірургічним відділенням філії №2 комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностично поліклініка» забрала хвороба.

Колеги та пацієнти пам’ятатимуть Олега Михайловича як кваліфікованого, грамотного спеціаліста, працелюбного та дисциплінованого, вимогливого до себе та підлеглих. За свій професіоналізм талановитий лікар-хірург Олег Гайда неодноразово отримував відзнаки Черкаської міської ради. Його смерть є непоправною втратою для черкаської громади. Вічна пам’ять!” – матеріали до “Електронної книги скарг України” були надані “Черкаською міською радою”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!