сердита мережаУ Бердичеві школярки жорстоко побили 13-річну дівчину і намагались напасти на її матір

18 лютого у Бердичеві, Житомирської області, школярки жорстоко побили 13-річну дівчину, а також з нецензурною лайкою переслідували її разом з матір’ю до будинку. Знущання над дитиною відбувалось на очах у десятків людей. Матір постраждалої звернулась до поліції. Небайдужі люди, які розмістили дану інформацію у соцмережі, просять поширити її, аби вберегти інших.

Скарга:

“Позор!!!Тільки слаба людина буде вирішувати конфлікти кулаками, а не розмовою! Сподіваюся дівчата отримають покарання і наступного разу будуть думати головою! Побачивши відео, я прийшла в шок, з якою ненавистю вони це робили. А дівчинці яку побили терпіння, сил , пережити це, ти не одна вся Україна з тобою ♥️ #Япротибулінгу” – публікує слова Людмили Симчук “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!