сердита мережа“У батьків недитячі проблеми”: жителі Львова скаржаться на дефіцит дитячих садків у місті

Жителі Львова просять мерію звернути увагу на нестачу дошкільних закладів у місті. Це створює проблеми як для батьків, так і для населення в цілому, адже нові робочі місця будуть доречними.

Звернення:

“Прошу відкрити дитячі садки у місті Львів!!!! Щоб забезпечити роботою батьків, а також вихователів, нянь і всіх інших працівниікв! Наполягаємо, тому як у всіх містах все відкрито, а у Львові-ні!!!! У Львові працюють кафе, ресторани,базари, банки і т.д., де при жорсткому карантині не притримуються відстані і всіх карантинних режимів, маршрутки, де є стоячі місця,а людям немає де гроші заробляти, які не мають де дітей подіти!!!! Відкриваєм ДНЗ у м.Львів!” – публікує слова Маріте “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!